Veselí nad Moravou

Za poštou 112

+420 604 509 171

Spojte se s námi

info.raj.cz@gmail.com

Spojte se s námi

Historie

Náš Renovační ateliér “JARO” jako rodinný spolek se již od roku 2004, zabývá renovací historických vozidel, kol, motocyklů apod.
Provádíme kompletní nebo dílčí renovace veteránů a různé další služby spojené s danou problematikou.
Při našich dlouholetých zkušenostech se snažíme zrenovovat i nezrenovovateľné.
Nástrojové a technologické vybavení našeho ateliéru spočívá v dobovém nářadí se kterým lze provádět renovace historických vozidel původními technologickými postupy.
Při takovém vybavení a dodržení technologických postupů je vysoká záruka v zachování originality provedení samotných rekonstrukčních prací.
Základem pro provedení obdobné provedených prací je dodržení správných postupů, které čerpáme z našeho archivu dobové literatury, manuálů a příruček k jednotlivým vozidlům.
Při částečných renovacích se věnujeme hlavně karosářský pracím, které jsou nadmíru náročné pro provedení v domácích garážových podmínkách.

Jednou ze zajímavostí je i částečná renovace vašeho miláčka. V tomto případě to znamená to, že odborníci z našeho renovačních ateliéru “JARO” provedou částečnou renovaci a vy pokud se budete cítit zručný, tak si sám dále dokončíte započatou renovaci.

Můžeme vás závěrem ujistit, že přiložením vašich rukou k samotnému výsledku práce se stupňuje následná radost z vykonané práce přinese svůj úspěch při prezentaci vašeho miláčka na srazech historických vozidel doma i v zahraničí.
Snažíme se udělat vše, co je v našich silách a pokusíme se i o nemožné, abychom nezklamali naše zájemce o renovaci svých stařičkých miláčků – veteránů.
Těšíme se i na Vás, kteří v budoucnosti projevíte zájem o práci našeho rodinného spolku pod názvem, Renovační ateliér “JARO

 

(zkratka „RAJ“) z.s.

Za poštou 112, 698 01 Veselí nad Moravou, Česká republika, Tel.:604 509 171, IČO: 09013342,

všechna práva vyhrazena, www.pronsky.org

Slovensky